User Gabi_The_Latex_Doll
User Gabi_The_Latex_Doll (29.6)
Relationship with strapon111
First name Gabriela
Web: http://www.gabithelatexdoll.com
Home Praha, Czech Republic, Europe
Club mail Contact us
Language Czech, English
Gabriela

Ahoj, jmenuji se Gabi a jsem... zvláštní ;)

Po celý svůj život jsem oddaná extrémně bizarnímu fetiš sexu. Svoji první plynovou masku jsem měla v šesti letech, první sex se spolužákem v sedmi, první fisting v sedmnácti a první (laciný a nekvalitní) catsuit od devatenácti. Navštěvovala jsem hojně swingers párty, fetiš párty, a zúčastnila se bezpočtu "soukromých akcí".

V listopadu 2014, po roce depresí, úzkostí, emocionálních výbuchů a sebevražedných myšlenek, jsem konečně přijala samu sebe takovou, jaká jsem. Jsem žena. Má přeměna z "muže" v ženu začala okamžitě poté a naplno jako žena žiju od ledna 2015.

Hormonální terapii jsem nastoupila v únoru 2015. Po změně hormonů na ženské, se moje mysl osvobodila, a já konečně dokázala vyjádřit svou pravou podstatu. Pořídila jsem si latexové šaty, dlouhé rukavice a plynovou masku, abych zjistila, jak moc mě tento fetiš oslovuje. Netrvalo dlouho a úplně jsem mu propadla! Miluji tu vůni, miluji tu hebkou a lesklou texturu, miluji svůj odraz v zrcadle, když jsem v latexu, miluji ten kontakt - to spojení své kůže s tou latexovou. Prostě a jednoduše, zamilovala jsem se do latexu!

Po dalším měsíci hraní si a prozkoumávání mého latexového já jsem se rozhodla pro život jako 24/7 rubberdoll. Pronajala jsem si BDSM&Fetish studio v Praze, abych měla místo pro své hrátky a objednala si kompletní latexovou garderóbu vyrobenou na míru. A čím více jsem se nořila do latexového opojení, tím šťastnější a spokojenější jsem se sebou byla. Nejhlubším koutku svojí duše jsem cítila, že proměna v bizarní latexem pokrytou sexuální hračku je nejzazším smyslem mojí existence, a já ji dotáhnu až do konce.

Bohužel posedlost latexem příliš zatemnila mou mysl a vedla k tomu, že jsem zanedbávala své podnikání, udělala větší než malé množství chyb a v druhé polovině roku 2015 jsem zkrachovala. Postupně jsem přišla o studio, o dům, auto a téměř veškerý majetek. Zůstal mi jen latex, taška s vanilkovým oblečením a starý notebook. Propadla jsem těžkým depresím a několikrát jsem se pokusila o sebevraždu.

Ale i přesto, že můj první pokus stát se dokonalou rubberdoll neuspěl a nepřímo mě málem zabil, nelituji vůbec ničeho. A i když jsem teď rubberdoll jen výjimečně z důvodů uvedených níže, věřím ve svůj sen ještě mnohem více a dávám do něj vše, co můžu.

Nebýt toho všeho, nikdy bych nepoznala nejúžasnějšího člověka na světě, který i v těch nejtemnějších chvílích stál při mě a kterého upřímně a z celého srdce miluji. Svého přítele Petra. Jen díky němu jsem porazila deprese, začala jsem znovu (úspěšně) podnikat a směřovat svůj život tím správným směrem.

A jelikož je Petr úplně stejný blázen do latexu a perverzních hrátek jako já, prožili jsme spolu v prvním roce našeho vztahu takřka neskutečné věci na samé hranici možného. Nikdy předtím jsem nepoznala nikoho, s kým bych otevřeně a bez obav mohla sdílet a prožívat i ty nejintimnější představy a fantazie a zároveň bych si s ním rozuměla i po lidské stránce.

Tady by klidně mohl můj životní příběh skončit, úchylným happy-endem. Bohužel realita je mnohdy složitější a zdravý rozum a logika neplatí za všech okolností. Obzvlášť u mě.

Jak jste si asi v předchozím textu všimli, nejsem od narození tak úplně holka. Narodila jsem se totiž s dělohou, vejcovody a vaječníky, ale taky s penisem a varlaty místo vagíny.

Jsem intersexuální tetragamatická chiméra neboli hybrid vzniklý spojením dvou plodů více vaječných dvojčat ženského a mužského pohlaví na genetické a buněčné úrovni v rané fázi těhotenství. Geneticky jsem muž i žena zároveň, mé tělo je tvořeno dvěma skupinami buněk, které mají dvě různé DNA a dvě sady chromozomů, XX i XY. Proto se mé pohlaví v odborné literatuře nazývá 46,XX/XY.

Vím to od září 2016, kdy přišly výsledky genetických testů. DNA ze vzorku mojí kůže se neshodovala s DNA mých krevních buněk. Cca měsíc na to mi na ultrazvuku a CT našli v těle téměř kompletní ženský reprodukční systém. Sice nefunkční a dost poškozený dlouholetým působením testosteronu, ale je tam. Nejsem tedy transsexuál, jak jsem si původně myslela. Nejsem ani intersexuál/hermafrodit, i když k nim mám diagnózou asi nejblíže.

A co tedy jsem?

Jsem žena. Žena, která se narodila s přirostlými genitáliemi a několika dalšími orgány svého mrtvého dvojčete. Nic víc, nic míň. Vše, co je na mě mužské vnímám jako cizí a nežádoucí, a pokud to bude moct být odstraněno nebo chirurgicky změněno, tak to odstranit nebo změnit nechám. Podstoupím kompletní plastiku obličeje, zvětšení prsou, transplantaci vlasů, modelaci boků, operaci hlasu na nejlepší hlasové klinice na světě a vagínu mi udělá taktéž jeden z celosvětově nejlepších chirurgů v tomto oboru.

Teprve pak se na sebe budu moct podívat do zrcadla a říct si "jo, tohle jsem já". Teprve pak si na sebe budu moct obléct latex od hlavy až k patě a cítit se krásná a sexy. Teprve pak budu moct vyrazit na fetish party a doopravdy se bavit. Teprve pak budu moct být sama sebou místo toho, abych se styděla za to, jakým hlasem mluvím nebo se bála, že mi vypadnou falešné silikony.

Být rubberdoll pro mě není druhá identita. Není to role, kterou hraju, když si na sebe obleču latexový kostým s falešnou vagínou a prsama. Není to pro mě únik od reality nebo tajný život skrytý před ostatními. Je to to, čím ve svém nitru doopravdy jsem a čím si přeji být i na venek. Je to pro mě realita jako taková. Jeden život, jedna identita, jedno jméno.

GABI THE LATEX DOLLPhoto albums

Gabi The Latex Doll 2015

Fotky (nejen) z mého bývalého studia v Přístavní

27 2 months Fotky (nejen) z mého bývalého studia v Přístavní
Před a po lekci 12/12/2016 4 2 months

Photos not assigned to any album

1600x1200, 142 KB

Current rating: 10.0 (11 votes)

2017-01-12 samvplastence Super

2016-12-29 strapon111

1528x1536, 5 MB

Current rating: 10.0 (9 votes)
1248x1566, 204 KB

Current rating: 10.0 (16 votes)

2016-12-22 strapon111 Zdani nekdy klame


More photos (42)


Members list

have a drink ?

invite for a coffee

go to pub-crawl tonight !

go to sport ?

you are so sweet !

you are beautiful !

you are so sexy !

you have to be so smart

I think we attract each other

easy to get into love with you

want a sex ?

I am not interested, sorry

invitation to the butterfly collection

have a chat ?